SMITE Super Regionals 2016 finále Rekapitulace a výsledky

Datum Vytvoření: 20 Březen 2021
Datum Aktualizace: 3 Smět 2024
SMITE Super Regionals 2016 finále Rekapitulace a výsledky - Hry

Obsah

Cesta k SMITE Mistrovství světa je stále kratší a kratší. S méně než dvěma měsíci jít až do nejlepší z nejlepších vzít na světě jeviště, Hi-Rez Studios jen zabalené své každoroční akce Pro League Super Regionals.

Čtyři týmy NA a čtyři týmy EU přišly na stadion LAN v eSports Aréně Hi-Rez Studios v Alpharettě, GA - všichni doufali, že si na letošním Mistrovství světa v lednu vyžádají své místo. Po mnoha tvrdých bojích v semifinálových kolech zůstaly čtyři týmy, které se postavily před regionální šampionský titul. Týmy EU NRG a Obey šly jako první, následované NA týmy Eager a Soar G2A.

Zde je to, co jste zmeškali v těchto akčně nabitých zápasech s nejlepšími pěti hráči.

Finále EU zápas: NRG vs.

3-0, prospěch NRG

Hra 1

Jít do tohoto zápasu, NRG byl jasný favorit. Skládal se výhradně z členů loňských světových champs Epsilon a bylo pochyb o tom, že NRG zvítězí.

Oni vzali časné vedení v Game 1, bulldozing přes Orbit v každém pruhu tlačit více cílů a získat téměř kompletní kontrolu nad mapou. Mohli si vzít dva Phoenixe, než Obey dokončil všechny věže Tier 1 od NRG.

Poslechli se, co je v jejich silách, aby zmírnili škody, které NRG udělala svým cílům tím, že strkali Fire Gianta dost dlouho, aby nechali Phoenixes respawn, ale rozptýlení netrvalo dlouho. NRG tlačil tvrdě do základny Obeyho, s Titanem a vítězstvím s více než dvakrát více zabitími než jejich soupeři.

. @ Yammyn_ Ra Snipes 😍 pic.twitter.com/GCMb2BJ2sT

- SmitePro (@SmitePro) 20. listopadu 2016

Hra 2

Druhá hra v tomto utkání nešla mnohem lépe než Obey. NRG vzala první krev na tři minuty a pak obhospodařovala rané vedení. Obeyovi se podařilo vklouznout a vzít Gold Fury na sedm minut, ale za to zaplatil život hráče.

Vypadalo to, že by se věci mohly obracet pro Obeyho po nádherné posměšné hře od Atheny, která chytila ​​čtyři členy NRG, ale NRG ji dokázala otočit na 3-2 obchod v jejich prospěch. Obey se pokusil napravit to tím, že vstoupil do Gold Fury. NRG je opět dokázala vytlačit, ale nedokázala si zajistit Fury pro sebe.

O několik minut později se oba týmy opět střetly na Gold Fury, ale tentokrát se NRG dostala na vrchol skufflu, utírala čtyři Poslušné hráče, aniž by ztratila vlastní.

S náskokem 13k zkušeností a zlatým olovem 7k byl NRG nezastavitelný. Oni brzy tlačili jejich cestu do Obey základny a zabezpečili Titan, vyhrávat hru s téměř 4x více zabije na desce než Obey.

. @ ObeyVariety jukes kolem a podaří se zůstat naživu ... dokud @ AdaptingSMITE najde ho za Fire Giant! #SPL pic.twitter.com/Dy6myJaMWu

Hra 3

To byla poslední šance Obeyho vyrovnat skóre zápasu a udržet si regionální šampionátový sen živý. A prvních pár minut to vypadalo, že jdou právě na to.

Poslouchejte, jak běží země, přičemž první krev v 1-1 obchodu s NRG. Ztratili tři členy v bitvě u Gold Fury, ale vzali s sebou dva hráče NRG a zabránili jim v zajištění ptáka. Obey se vrátil brzy poté, co si vzal Gold Fury pro sebe v 12 minutách, pak vzal druhý hned po respawn na 17 minut.

Jízda na mírném vedení, které získali z několika výhodných týmových bojů, se Obey přestěhoval, aby ukradl Fire Giant z NRG s dobře umístěným Scylla ult. Isis NRG to tam ale právě včas, aby si vypálil svůj vlastní ultrazvuk a zajistil si Obra, strčil si Obeyho vedení a vytáhl 4k zážitek a 5k zlatou výhodu.

Obey vypadal, že prostřednictvím nějakého chytrého hospodaření a několika dobře provedených švů vypadal, že by mohli mít další vedení. NRG se ale nechtěla vzdát a držel krok v polovině a pozdní hře.

Obey's comp výhodu v pozdní hře začíná být prominentnější, NRG věděla, že čas tiká. Obey udělal odvážný tah pro Fire Giant a podařilo se mu to zajistit, ale stálo je to čtyři hráče a Phoenix. Přesto NRG ještě netlačila na vítězství. Tentokrát si o něco více věnovali jen to, aby ji mohli hrát bezpečně.

Konečně, NRG udělal krok na Gold Fury, který je stál dva členy. Další rvačka u Obeyho pravého Phoenixa krátce poté padla více do laskavosti NRG a byli schopni vzít všechny tři Phoenixe a Fire Giant nesporně.

Jediné, co trvalo, byl jeden poslední tým (a 3-0 zametání v následujícím boji), aby se Titan a vítězství. A s tím, NRG odešel s titulem mistra EU.

3-0 zametání @TheObeyAlliance dává @NRGgg mistrovství Evropy! #HRX #SPL pic.twitter.com/7pLzG9Gs49

NA finále: Eager vs. Soar G2A

3-1, přízeň Eagera

Tato sada her byla divoká jízda. Vypadalo to, že by to mohl být další tah, ale Soar udělal statečnou snahu vzít si titul šampionátu. Nakonec však Eager vyšel na vrchol.

Hra 1

Dychtivý začal silný, přičemž první krev a dva další stoupající členy v obchodě 3-2, kteří padli v jejich prospěch. I když se Soar snažil zavěsit a obhospodařovat své jízdní pruhy, Eager je neúnavně strčil, aby získal mírnou mapu a výhodu XP.

V pouhých sedmi minutách se Eager přesunul na první Gold Fury a vzal to bez jakýchkoliv problémů. Po několika dalších týmových bojích se Fury znovu probudil a Eager to vzal podruhé. Zatímco Soar se snažil vymanit z výhody a kontroly mapy, kterou Eager udělal, Eager šel na třetí Gold Fury ve 21 minutách. To jim přineslo 10K zkušenost a 8K zlato vede. Krátce po respawn na 26 minut, Eager vzal jejich čtvrtý a finální Gold Fury hry.

S jasnou výhodou ze všech svých zachycených cílů, Eager rozšířil své vedení tím, že vytáhne 3-2 obchod na Soar a brát Fire Giant stejně. S tak silným vedením se jim podařilo převzít všechny cíle Tier 1 a Tier 2 předtím, než Soar dokázal tlačit na jednu věž.

Po jednom finálovém souboji, který skončil 5-0 setřením v Eagerově laskavosti, byla cesta jasná, aby si vzala střední Phoenix a tlačila na Titan pro první vítězství.

@ SoaRGaming ztratit hru 1 vs. @EgrWorld, kteří jsou brzy v seriálu! #SPL #HRX pic.twitter.com/5U0K9WcWOR

Hra 2

Soar se k takové ohromující porážce nezajímal laskavě a v příštím zápase se vyšplhal. Vzali First Blood za méně než jednu minutu, ale tohle Eager vůbec nevyděsilo. Po této počáteční ztrátě Eager strhl neúprosně vzhůru, dokud nezískali svou výhodu, a poté vzali Gold Fury krátce po 11 minutách.

Soar vzpamatoval se s týmem 2-0 bojovat v jejich prospěch, a vyšel na vrcholu v dalším 2-2 obchod krátce poté. Dychtivý se je snažil strhnout a pomstít 4 smrtí, které na nich získal, ale jejich načasování nebylo tam a nemohli se snažit o spolupráci v týmu.

Navzdory jejich rozptýlenému načasování, Eager vzal druhý Gold Fury v 18 minutách, pak převzal výhodu v 2-1 skuffle v džungli. Krátce nato vzali další Gold Fury, aby se opět ujali vedení.

Oba týmy tančily kolem sebe až do přibližně 26 minut, když Eager udělal krok na Fire Giant a zajistil si ho. S buff v ruce a Soar ve vážném znevýhodnění, Eager vzal jejich čtvrtý Gold Fury na 30 minut.

O necelou minutu později se Eagerovi podařilo vyhladit všech pět členů Soaru, poté vyrazili na svou základnu a vyhráli Titan a hru 2.

Uklidněte se @ eGrDivios_! pic.twitter.com/YdeeEV3Xjn

Hra 3

Vypadalo to, že by to mohl být konec cesty pro Soar, ale ve hře 3 vybojovali solidní výhru.

Eager vzal First Blood v obchodě 2-0 méně než dvě minuty, a pak vyšel na vrcholu další rvačky s Soar o několik minut později. Ale bylo to naposledy, co měl Eager v této hře výhodu.

Soarovi se podařilo během příštího týmu bojovat o 2-4 ve prospěch, poté zajistil Gold Fury v 11 minutách. Další 2-0 boj v jejich prospěch (a impozantní 6/0 KD záznam o Andorově Thor) dal Stoupejte zdravě. Sněhovali to na další 2-0 obchod, který rozšířil jejich výhodu a dal jim několik cílů Tier 2 také.

Brzy poté, Soar dominoval v týmovém boji, který opustil čtyři Eager členy mrtvý, pak tlačil nepřítele střední-Phoenix, aby se jejich první vítězství na 26 minut.

Tenhle ještě není u konce! @SoaRGaming vrátit v Game 3 přinutit další hru vs. @EgrWorld! #SPL #HRX pic.twitter.com/VKwaDjqryT

Hra 4

Byla to napjatá hra, protože Soarův osud visel v rovnováze. Nakonec se však Eager znovu postavil a zvítězil.

První krev šla do Eageru čtyři minuty a brzy poté, co 2-2 džungle bojovala, dala Eager ještě větší výhodu. Soar se snažil vyhodit je do pruhu a chytit nějaké klíčové cíle džungle, ale Eager byl příliš agresivní a měl příliš mnoho map, aby pro ně udělal velký pokrok.

V 10 minutách, Eager vzal jejich první Gold Fury. Krátce poté, co se zuřivost odrazila, se týmy opět střetly a Eager vyšel nahoře s utíraním 4-0, a to díky fantastickému quadra-zabití ze Zapmanovy Rámy. V 16 minutách padl druhý Gold Fury na Eagera.

Ve 21 minutách měl Eager vážný náskok o 20k a 15k zlata. Třetí Gold Fury si vzali na 22 minut, ale Soar se pomstil tím, že o tři minuty později otřel tři své členy.

Zdánlivě neohrožený, Eager vzal ohnivého obra, jakmile se znovu postavili, pak zatlačili všechny Soarovy cíle, aby získali úplnou kontrolu nad mapou. Brzy Soar neměl žádné věže ani Phoenixe, zatímco Eager měl ještě pět věží a všechny ptáky.

Tato jasná výhoda povzbudila Eagera, aby hru rychle ukončil a snadno si vzal Soar's Titan na značku 26 minut. Odcházeli se špičkovým semenem pro Mistrovství světa a titulem NA Champions.

Gratulujeme @EgrWorld k vítězství v North American Regional Championship! #SPL #HRX pic.twitter.com/Ilv1JpsPFP

- SmitePro (@SmitePro) 21. listopadu 2016

Co bude dál Eager a NRG?

Po sérii dlouhotrvajících a tvrdě vybojovaných bitev si Eager a NRG vydělali na automatických bodech na Světové scéně v lednu na SMITE Mistrovství světa v Atlantě, Ga. Ostatní Super Regional účastníci budou muset bojovat svou cestu přes závorky, aby měli šanci na konečný titul šampionátu - což bude určitě zábavné sledovat v nadcházejících týdnech.

Zůstaňte naladěni na GameSkinny pro více SPL akce a pokrytí největší SMITE události roku.